A- A A+

 

Poradnia dla Osób Uzależnionych i Współuzależnionych od Alkoholu

Potrzebujesz pomocy? Problemy w twoim życiu narastają i się pogłębiają? Kiedyś wydawało ci się że potrafisz to kontrolować, że to jest normalne- każdy pije, a przecież jest to twój sposób na odreagowanie, spędzanie wolnego czasu. Pijąc  wydawało Ci  się że jesteś lepszy, odważniejszy, bardziej lubiany. Niestety po pewnym czasie okazało się że nie potrafisz przestać. Alkohol zaczął dominować w twoim życiu niszcząc wszystko na czym ci kiedyś zależało. Szybko lista osób które skrzywdziłeś swoim zachowaniem się powiększyła, a czołowe pozycje zajęli twoi najbliżsi- osoby które najbardziej kochasz. Okazało się również, że ty jesteś ostatnią osobą która zauważyła twój problem, dopiero teraz kiedy wszyscy cię opuścili lub się do ciebie zrazili.

Jeśli TY lub ktoś z twoich bliskich coś takiego przeżywa zgłoś się do Poradni dla Osób Uzależnionych i Współuzależnionych. 
Poradnia jest  miejscem, które jest dostępne pięć dni  w tygodniu dla każdego, kto podejrzewa u siebie problem alkoholowy lub u kogoś z bliskich. W Poradni osoba taka ma możliwość kontaktu z psychologiem, lekarzem lub specjalistą terapii uzależnień, w celu uzyskania wsparcia, porady diagnostycznej, informacji o dostępnych sposobach leczenia.

Poradnia znajduje się w Częstochowie przy ul. 1 maja 25

telefon : 34 368 15 20

Godziny otwarcia:

Pn.-Pt. 8.00 - 16.00

Wt. 8.00 - 19.00